Favero, kullanım şekli ve kullanılacağı alana göre 3 adet bebek yıkama ünitesi modeli geliştirmiştir:
SHARON PRAXIS
Modellerinde 90 cm veya 120 cm yatma yüzeyi olarak seçilebilmekte olan bu bebek yıkama ünitesi çok kullanışlıdır ve ihtiyaçlara tam olarak karşılık vermektedir.
Bebek yıkama ünitesi, basit bebek bezi değiştirme yüzeyini temin edebilmektedir. Fakat aynı zamanda şilte sıcaklığını kontrol eden ve yeni doğan bebeklerin vücut sıcaklığının, kilosunun, boyunun ve ID kodunun kontrol edildiği kompleks monitörizasyon sistemine sahiptir. Tam donanımlı modelinde, kontrol ünitesi bebek yıkama ünitesi şiltesinin altına eşleştirilebilir.
SHARON 200
Sharon 200 modelleri standart olarak ısıtmalı şilteye sahiptir ve opsiyonel olarak lamba eklenebilmektedir.
Bebek yıkama ünitesi, basit bebek bezi değiştirme yüzeyini temin edebilmektedir. Fakat aynı zamanda şilte sıcaklığını kontrol eden ve yeni doğan bebeklerin vücut sıcaklığı, kilosunu, boyunu ve ID kodunun kontrol edildiği kompleks monitörizasyon sistemine sahiptir.
Kontrol paneli, tüm fonksiyonlara erişebilmek ve data yönetimi için pratik klavyeye sahiptir. Aynı zamanda ayarlanabilir şilte sıcaklığının izlenebildiği ekrana sahiptir.
ZEROFİRE
Bu bebek yıkama ünitesi, bir banyoya ve küçük hastaların ilk bakımlarının yapıldığı muayene masasına sahiptir.
Hijyen, yüzeylerde plastik yerine kullanılmış olan Dupont™ Corian® solid malzemeler ile garanti edilmektedir. Ünite, tekerleklere ve hidrolik bağlantılar için 2m.’ye kadar uzatılabilir borulara sahiptir. Duvara bağlı ve sabit olmaları sebebiyle diğer alternatiflerde bulunmayan, ünitenin kolay hareket imkanı bu modelde mevcuttur.

,


Kataloglar ve Teknik Dökümanlar


Favero_Bebek Yıkama Ünitesi

Alpler-Medikal-Favero-Bebek-Unitesi
Alpler-Medikal-Favero-Bebek-Unitesi
Alpler-Medikal-Favero-Bebek-Unitesi-1